Lampy ostrzegawcze

Lampy ostrzegawcze Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Lampy drogowe ostrzegawcze na drodze

Główną funkcją drogowych lamp ostrzegawczych jest, jak nazwa wskazuje – uprzedzanie kierowców i pozostałych uczestników ruchu o potencjalnym niebezpieczeństwie znajdującym się na drodze. Są one najczęściej stosowane w czasie robót drogowych, kiedy prace budowlane lub remontowe wpływają na płynność ruchu i bezpieczeństwo na drodze. Światła ostrzegawcze skutecznie informują kierowców i pieszych o tym, że na danym odcinku drogi należy zachować szczególną ostrożność. Jest to niezwykle istotne również w nocy, gdy słaba widoczność wymusza stosowanie nie tylko znaków drogowych, ale również sygnalizacji świetlnej, która jest lepiej widoczna z oddali.

Zwiększone bezpieczeństwo na drodze może być zapewnione przez różnego rodzaju lampy, w tym m.in.

  • Lampy zmierzchowe – działające jedynie po zmierzchu, świecące światłem żółtym, pomarańczowym lub czerwonym. Wyposażone są w światło migające lub stałe.
  • Lampy całodobowe – tzw. dzienne, które świecą o każdej porze. Dobrze widoczne w dzień i w nocy, z silnym światłem działającym w trybie migającym lub stałym.

Tego typu lampy ostrzegawcze ledowe można zamontować na ogranicznikach skrajni drogi. Do ich działania potrzebna jest jedna lub dwie baterie blokowe.

Sprawdź różne modele lamp ostrzegawczych LED w naszym sklepie

W naszym sklepie przygotowaliśmy zestawienie drogowych lamp ostrzegawczych LED, które można wykorzystać w wielu wariantach. Wśród nich dostępne są lampy ostrzegawcze montowane na pachołki, lampy ostrzegawcze zmierzchowe oraz lampy ostrzegawcze na samochody o barwie niebieskiej lub pomarańczowej.

Po szczegóły odsyłamy również do naszego mini poradnika Jaką lampę ostrzegawczą kupić? A jeśli nie wiesz, jaki model wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią doradzimy w zakupie!

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń!

Pomożemy Ci dobrać asortyment do Twoich indywidualnych potrzeb.

Infolinia577 510 200