Panele LED

Panele LED W tej kategorii nie ma produktów.

Panel ledowy do tablic sygnalizacji tymczasowej i stałej

Panele typu LED to okrągłe lampy montowane do tablic sygnalizacji tymczasowej lub stałej.  Sygnalizacja ostrzegawcza tymczasowa ustawiana jest na drodze na czas zmiany organizacji ruchu, np. podczas robót drogowych. Sygnalizacja stała natomiast może być umieszczona w miejscach szczególnie niebezpiecznych np. na ostrych zakrętach. Konieczność zachowania zwiększonego bezpieczeństwa na drodze o każdej porze dnia i nocy wymaga zastosowania skutecznego rozwiązania, dlatego sygnalizacja tymczasowa lub stała to najczęstszy sposób na kontrolowanie ruch, np. na zwężonym odcinku jezdni lub ostrzeganie kierowców o zbliżającym się ostrym łuku drogi.

Aby ustawiona sygnalizacja świetlna spełniała swoją rolę, należy ją wyposażyć w panele LED, które zapewniają odpowiedni poziom i natężenie światła. Panel świetlny LED o wysokiej mocy gwarantuje niezawodne działanie w każdych warunkach, a trwała obudowa chroni go przed warunkami atmosferycznymi. To między innymi od sprawnych paneli ledowych uzależniona jest pewność bezpiecznego działania sygnalizacji na drodze. Dlatego

Okrągłe panele drogowe LED – zamów je w sklepie drogowym!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą okrągłych paneli LED w różnych rozmiarach. W przypadku problemów z wyborem lub dopasowaniem ich do swoich potrzeb – skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dokonać odpowiedniego zakupu.

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń!

Pomożemy Ci dobrać asortyment do Twoich indywidualnych potrzeb.

Infolinia577 510 200