Słupki

Słupki Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Odblaskowe słupki drogowe

Słupki drogowe to sposób na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Odgradzają jezdnię od chodnika, wyznaczają strefy parkowania czy stanowią ochronę w niebezpiecznych dla ruchu miejscach. Słupki drogowe często pełnią funkcję blokady wjazdu na ścieżki dla pieszych czy obszary wyłączone z ruchu. Zamontowane stabilnie w podłożu tworzą skuteczną ochronę przed niepożądanymi manewrami kierowców. Słupki drogowe to także skuteczny sposób na oznaczenie wjazdu na posesję. Podstawowym rodzajem słupków drogowych są te wykonane z metalu, jednak istnieją również modele elastycznych słupków drogowych wykonanych z tworzywa sztucznego. Jakie są ich zalety?

Zalety elastycznych słupków drogowych

Słupki drogowe z tworzywa sztucznego to elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, których zastosowanie jest bardzo szerokie. Ich niska cena oraz funkcjonalność sprawia, że sprawdzają się one w różnych warunkach. Są dodatkowo wytrzymałe, a w razie najechania powracają do pierwotnego kształtu i pozycji. Dzięki temu ograniczają one uszkodzenia, do jakich może dojść w czasie kontaktu słupka z samochodem. Jest to również rozwiązanie stosowane z myślą o bezpiecznym poruszaniu się pojazdów ratunkowych. Słupki drogowe z tworzywa sztucznego nie blokują na stałe wjazdu na dany obszar, dlatego w sytuacji zagrożenia mogą przez nie przejechać pojazdy ratunkowe np. karetki pogotowia czy pojazdy straży pożarnej.

Słupki drogowe w internetowym sklepie drogowym

Zachęcamy do przejrzenia oferty naszej hurtowni. W tej kategorii znajdziesz podstawowe słupki drogowe z metalu lub tworzyw sztucznych w kolorze biało-czerwonym i żółto-czarnym, a także słupki odblaskowe na wjazd w kolorze zielono-białym. Przygotowaliśmy także dodatkowy asortyment w postaci słupków prowadzących U1A oraz słupków przeszkodowych U-5B. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni element, który zwiększy bezpieczeństwo na drodze. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń!

Pomożemy Ci dobrać asortyment do Twoich indywidualnych potrzeb.

Infolinia577 510 200