Akcesoria rowerowe

Akcesoria rowerowe Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Praktyczne stojaki na rowery

Rozbudowa ścieżek rowerowych, możliwość ominięcia korków czy dbanie o środowisko to tylko kilka z powodów, dla których rower staje się coraz częstszym środkiem transportu. Udogodnienia dla rowerzystów w mieście i nie tylko skłaniają wiele osób do przejścia na dwukołowy sposób przemieszczania się.

Wśród akcesoriów, które poprawiają infrastrukturę przeznaczoną dla rowerzystów, niezbędnym element są stojaki na rowery. Można je spotkać w miejskiej przestrzeni przy budynkach, urzędach, sklepach czy na firmowych parkingach. Niewątpliwym celem ich montażu jest możliwość bezpiecznego pozostawienia roweru w miejscu publicznym za pomocą ich przypięcia do stojaka. Dzięki temu mamy pewność, że po powrocie zastaniemy rower w miejscu, w którym go zostawiliśmy. Oczywiście niezbędną kwestią jest solidność stojaka oraz trwałe przymocowanie do podłoża.

Stalowe stojaki rowerowe i separatory w sklepie drogowym

W naszym sklepie możesz zamówić solidne stojaki rowerowe, które ułatwią parkowanie jednośladu w dowolnym miejscu. Są one wykonane ze stalowych ocynkowanych rur malowanych proszkowo. W ofercie posiadamy także separatory rowerowe z gumy do separowania ścieżek rowerowych. Dostępne modele można dobrać pod względem liczby miejsc na rower. Zachęcamy do przejrzenia oferty, a w razie problemów z wyborem do kontaktu z naszymi specjalistami. Krótka rozmowa wystarczy, by poznać Twoje potrzeby i pomóc Ci w zamówieniu odpowiedniego stojaka rowerowego.

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń!

Pomożemy Ci dobrać asortyment do Twoich indywidualnych potrzeb.

Infolinia577 510 200