Tym razem przeglądniemy sygnalizację tymczasową, której zadaniem jest zabezpieczenie miejsc robót drogowych.

Zapewniamy dystans

Posted by
W dobie niegasnącej pandemii wielu zarządców, właścicieli i organizatorów różnych przedsięwzięć w przestrzeni publicznej musi pomóc zachować dystans społeczny. Zgodnie z zaleceniami sanepidu odległość 2 metrów jest wystarczająca, aby zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się choroby.

Kamizelki odblaskowe

Posted by
Kamizelki ostrzegawcze szyte w Polsce. Materiały i wykonanie spełniają wymagania normy PN-EN ISO 20471:2013-07/A1:2017-02 Odzież o intensywnej widzialności. Metody badania i wymagania oraz PN-EN ISO 13688:2013-12 Odzież ochronna. Wymagania ogólne.
Tę informację zawsze warto przypomnieć, bo nie raz kierowca zagląda do dowodu rejestracyjnego tuż przez przeglądem, a po 6 latach już zaczyna tam brakować miejsca na wbicie pieczątki potwierdzającej kolejny przegląd samochodu.
Taka rewolucja w przepisach drogowych ma zmienić kulturę jazdy i oczywiście poprawić bezpieczeństwo. Rewolucja w przepisach ma dotyczyć jazdy na suwak, która sprawdza się w miejscach, gdzie dochodzi do zwężenia jednego z pasów jezdni oraz korytarza życia, który powinien być tworzony podczas wypadków.
Showing 1 to 5 of 35 (1 Pages)