Przygotowując samochód na okres zimowy, należy pamiętać o tym, jak ważna jest wymiana opon i płynów eksploatacyjnych. Te czynności mają duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach. Jednak niewielu wie o tym, jak ważne jest sprawdzenie świateł w pojeździe. To przede wszystkim dzięki nim możemy dobrze widzieć drogę podczas jazdy. Podpowiadamy, jak właściwie skontrolować stan lamp w samochodzie.
Istnieje kilka czynników, które osłabiają widoczność w samochodzie. Na mniejsze pole widzenia na drodze wpływ mają zaparowane szyby, zmatowiałe reflektory czy szron pojawiający się zimą na samochodzie. Usunięcie przyczyn problemów jest ważne dla zwiększenia komfortu jazdy i zapewnienia bezpieczeństwa na drodze. Sprawdź, jak poprawić widoczność w samochodzie i przygotować auto na wyruszenie w trasę.
Kiedy rozpoczyna się sezon zimowy, warunki na drogach mogą ulec zmianie w każdej chwili. Dlatego też właściwe przygotowanie samochodu może mieć kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa pasażerów, szczególnie gdy temperatura panująca na zewnątrz spadnie poniżej 0. Poniżej znajdziesz kilka rad, o tym jak przygotować samochód na zimę.
Awaria samochodu na trasie jest mało przyjemnym doświadczeniem, ale może przydarzyć się każdemu kierowcy. Tak się składa, że przeważnie występuje w najmniej odpowiednim momencie. Zepsute auto to spory problem, który jak najszybciej trzeba rozwiązać. Co zrobić, gdy nasz samochód odmówi posłuszeństwa i zatrzyma się na środku drogi?
Spędzamy większość naszego dnia w aucie. Dojazd do pracy, zrobienie zakupów, dodatkowe lekcje dzieci, czy wieczorne wyjście na kolację z ukochaną. Nic więc dziwnego, że pragniemy czuć się w naszym samochodzie jak najbardziej komfortowo. Jakie akcesoria samochodowe wybrać, które ułatwią nam prowadzenie auta i zapewnią komfortowe warunki podczas jazdy? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!
Showing 1 to 5 of 60 (1 Pages)