Taka rewolucja w przepisach drogowych ma zmienić kulturę jazdy i oczywiście poprawić bezpieczeństwo. Rewolucja w przepisach ma dotyczyć jazdy na suwak, która sprawdza się w miejscach, gdzie dochodzi do zwężenia jednego z pasów jezdni oraz korytarza życia, który powinien być tworzony podczas wypadków.
Gdy kierowcy brakuje wyobraźni to nawet oznaczenia pionowe, że zbliża się do przejścia dla pieszych nie pomogą. Aby zapewnić bezpieczeństwo zwłaszcza w tak newralgicznych miejscach jak centra wsi, przejścia przy szkołach warto zamontować przy drodze aktywne przejście dla pieszych do zna ku D-6.

Pożar w aucie

Posted by
Samochód, który zapala się w czasie jazdy to nie tylko scena z filmu, ale coraz częstsza rzeczywistość. Oznacza to, że każde auto wymaga solidnych, corocznych przeglądów, na które duży nacisk kładzie też rząd śrubując coraz częściej prawo dotyczące działalności stacji diagnostycznych.
Organizacja ruchu na drodze, na której prowadzony jest remont to spore wyzwanie, bo każda sytuacja jest inna, a drogi to nie równa prosta, tylko skręty, podwyższenia, serpentyny itp.
Stacja benzynowa, miejsce, na którym ruch nie ustaje. Tankują paliwo, myją szyby, kupują, ruch non stop, ale jak zapanować nad tym ruchem oraz zorganizować strefy po których można bezpiecznie się poruszać.
Showing 1 to 5 of 31 (1 Pages)