Tę informację zawsze warto przypomnieć, bo nie raz kierowca zagląda do dowodu rejestracyjnego tuż przez przeglądem, a po 6 latach już zaczyna tam brakować miejsca na wbicie pieczątki potwierdzającej kolejny przegląd samochodu.
Taka rewolucja w przepisach drogowych ma zmienić kulturę jazdy i oczywiście poprawić bezpieczeństwo. Rewolucja w przepisach ma dotyczyć jazdy na suwak, która sprawdza się w miejscach, gdzie dochodzi do zwężenia jednego z pasów jezdni oraz korytarza życia, który powinien być tworzony podczas wypadków.
Gdy kierowcy brakuje wyobraźni to nawet oznaczenia pionowe, że zbliża się do przejścia dla pieszych nie pomogą. Aby zapewnić bezpieczeństwo zwłaszcza w tak newralgicznych miejscach jak centra wsi, przejścia przy szkołach warto zamontować przy drodze aktywne przejście dla pieszych do zna ku D-6.

Pożar w aucie

Posted by
Samochód, który zapala się w czasie jazdy to nie tylko scena z filmu, ale coraz częstsza rzeczywistość. Oznacza to, że każde auto wymaga solidnych, corocznych przeglądów, na które duży nacisk kładzie też rząd śrubując coraz częściej prawo dotyczące działalności stacji diagnostycznych.
Organizacja ruchu na drodze, na której prowadzony jest remont to spore wyzwanie, bo każda sytuacja jest inna, a drogi to nie równa prosta, tylko skręty, podwyższenia, serpentyny itp.
Showing 1 to 5 of 32 (1 Pages)