Zapewniamy dystans

Zapewniamy dystans

W dobie niegasnącej pandemii, choć rząd zmniejsza ograniczenia i skraca dystans o 50 cm to wielu zarządców, właścicieli i organizatorów różnych przedsięwzięć w przestrzeni publicznej musi pomóc zachować tę określoną odległość. Zgodnie z zaleceniami sanepidu odległość 2 - 1,5 metra jest wystarczająca, aby zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się choroby.

Wiadomo, że wiele sytuacji sprawia, że dystans się ogranicza nawet mimowolnie, dlatego warto wybrać dodatkowe urządzenia do izolacji i wydzielania miejsc

Najpraktyczniejsze z rozwiązań to słupki z PCV z podstawami do napełniania wodą lub piaskiem, na których wierzchołkach są oczka ułatwiające zawieszenie na nich plastikowego łańcucha lub taśmy zabezpieczającej.

Takie słupki z podstawami są w 2 wersjach kolorystycznych: biało-czerwone i czarno-żółte. W celu obciążenia podstawy napełnia się wodą lub piaskiem. Po napełnieniu całość zwiększa swoją masę od 2,5 do 5 kg.

Można tez zainwestować w słupki z mocniejszego materiału. Metalowe słupki U12b wkopane w ziemię lub zamontowane na odpowiedniej podstawie też sprawdzą się w celu wydzielania miejsca.

Każdy pachołek u23 może wyznaczyć granicę, które nie wolno przekroczyć, a tym samym zwiększa się bezpieczeństwo sanitarne

Zmiany w związku z sytuacją pandemiczną stawiają przed nami bardzo duże wyzwania, warto więc znaleźć rozwiązania w celu kontynuacji dalszej działalności zgodnie z wymogami.

Sklepy internetowe oferują wiele ciekawych rozwiązań. Każdy znajdzie coś dla siebie, u nas w jednym miejscu, pod jednym adresem www jest szereg artykułów, które można zamówić i otrzymać niemal z dnia na dzień.