Hurtownia drogowa

Jak wybrać lustro drogowe

Zanim kupisz lustro wewnętrzne do zwiększenia bezpieczeństwa w swoim sklepie, hotelu, na skrzyżowaniu dróg czy na stacji benzynowej musisz zdefiniować otoczenie w jakim będzie ono zamontowane i co ma być w nim widoczne.

Przemysł

W tym przypadku należy wybrać lustro przemysłowe okrągłe lub prostokątne w żółto-czarnej ramie.Jego wielkość będzie zależna od tego jaki ma mieć zasięg. Lustra przemysłowe są okrągłe oraz prostokątne.
Fabryki, hale magazynowe, budowy można też wyposażyć w lustra typu kopuła (1/2 kuli, 1/4 kuli) w których widać znacznie więcej niż w okrągłych lub prostokątnych.

W fabrykach oraz magazynach warto mieć też lustro precyzyjne do kontroli pracy maszyn. Można takim lustrem z pozycji stojącej, dzięki wysięgnikom teleskopowym wjechać pod maszynę, wózek widłowy czy jakikolwiek inny pojazd. 

Sklepy oraz inne budynki

Lustro na basenie, wydawałoby się niedyskrecją, ale to tylko kwestie bezpieczeństwa. Są sytuacje, w których jest to nieuniknione, aby zapobiegać kradzieżom i monitorować wejścia warto zdecydować się na lustro kontrolne wewnętrzne (bez ramy), luster bezpieczeństwa do kontroli wewnątrz lub na zewnątrz (z ramą), luster półkulistych jako uzupełnienie systemu monitorowania.

W aglomeracjach miejskich lustra sprawdzają się również w takich miejscach, jak: 

skrzyżowania drogowe,

wyjazdy z dróg wewnętrznych lub z parkingów,

ścieżki rowerowe,

przystanki tramwajowe,

parkingi podziemne...

Dla każdego z tych miejsca znajdziesz u nas lustro drogowe zgodne z Rozporządzaniem Ministra Infrastruktury.

Dodatkowo z każdym lustrem udostępniamy instrukcje montażu, bo wbrew pozorom, nie jest to najłatwiejsze. 

Aby lustro spełniało swoją rolę, musi spełniać kilka kryteriów montażu.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło