Hurtownia drogowa

Jak wybrać lustro wypukłe do sklepu

lustrze można zobaczyć nie tylko siebie ale też złodziejaszka, któremu się wydaje, że za sklepową półką z produktami jest nieosiągalny, bezkarny i może napakować tyle bułek pod kurtkę ile tylko zapragnie.

Nic bardziej mylnego.

Odpowiedzialny i sprytny właściciel sklepu ma sposób na takich domorosłych złodziei bułek i wszelkiego dobra spośród asortymentu sklepu.

Nasze lustra

Wypukłe lustra z polymiru, nietłukące i lekkie, bardzo dyskretne, powieszone w odpowiednim miejscu nad sklepowymi półkami potrafią sprawić, że nawet dość ciasny sklep nie będzie miejscem, w którym złodzieje mogą bezkarnie grasować.

Miej się na baczności

Lustra wypukłe to doskonała alternatywa zabezpieczenia, oczywiście nie zwalnia to z ostrożności samego sprzedawcy, który aby móc zareagować musi obserwować, co się dzieje na sklepie.

Lustro daje jednak dużą szansę na dostrzeżenie jak pod kurtką lub w torbie znika towar, a sami klienci też czują respekt przed zabezpieczeniami w formie luster.

Lustra zalecane do stosowania w sklepach do ochrony przed kradzieżami, przy wejściach do budynków publicznych, na portierniach. Wyprodukowane specjalnie bez ramy, doskonale harmonizują z otoczeniem, pozwalając na dyskretną i skuteczną obserwację.

Lustra okrągłe (od 300 do 900 mm średnicy) lub prostokątne (od 600x400 mm do 1000x800 mm), lustra do wspomagania systemów monitoringowych. Lustra duże do obserwacji nawet z odległości 30 m.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło