Hurtownia drogowa

Plac manewrowy, oznakowanie placu manewrowego

Ile słupków zaliczy się po drodze trudno zliczyć, ale każdy egzaminator wie, że słupki to nie wrogowie ale sprzymierzeńcy przyszłych kierowców, dlatego warto, aby były one jednolite i dobrze widoczne.

Na placu manewrowym

Podczas nauki jazdy i przygotowań do egzaminu praktycznego plac manewrowy to pewnego rodzaju brudnopis. To tam jest miejsce na naukę i popełnianie błędów aż do skutku, zanim pojedzie się na parking gęsto zastawiony samochodami.

Horror przed egzaminem

Plac manewrowy z najczarniejszych snów to asfalt z wijącymi się po nim białymi liniami i niezliczona ilość pachołków. No właśnie pachołków, to one są głównymi bohaterami horroru przed egzaminem na prawo jazdy. „Tylko nie wjedź w pachołek” brzmi w głowie jak mantra. Szkoły nauki jazdy i zarządcy Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego robią wszystko, aby pachołki były jak najlepiej widoczne na placach.

Słupek na place manewrowe

Wąski pomarańczowy pachołek z 3 pasami odblaskowymi, solidną podstawą z czarnej gumy i wbita w niego tyczka to kompletny zestaw produktu ze sklepu on-line hurtowniadrogowa.pl pod nazwą „słupek na place manewrowe”.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło