Progi zwalniające

Progi zwalniające dla ograniczenia prędkości na drodze

Montaż progów zwalniających na ulicy znacząco zwiększa bezpieczeństwo i ogranicza prędkość samochodów na danych odcinku drogi. Nie bez powodu znajdują się one często w pobliżu szkół, przedszkoli, na drogach osiedlowych i wewnętrznych czy na terenie parkingów. Często jest to jedyny skuteczny sposób, by powstrzymać szybko pędzące samochody na drodze. Dobrze zamontowany spowalniacz drogowy wymusza u kierowców zachowanie szczególnej ostrożności i wolną jazdę na drodze, na której jest zamontowany. Dzięki temu zapewnia on bezpieczeństwo nie tylko pieszych, ale również pozostałych uczestników ruchu.

Zadbaj o bezpieczeństwo w odpowiedni sposób!

Wiele powodów przemawia za tym, że warto na drodze montować progi zwalniające. Cena poszczególnych modeli może się od siebie różnić, w zależności od wielkości i rodzaju progów. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju progi zwalniające, w tym: progi najazdowe, progi podrzutowe, progi kablowe oraz progi zwalniające typu salamandra w różnych wymiarach.

Przed zakupem zachęcamy do kontaktu, aby wspólnie z doradcą wybrać odpowiedni rodzaj progu zwalniającego. Należy pamiętać, że tylko jego prawidłowy montaż gwarantuje pełne bezpieczeństwo na drodze. Źle zamontowany próg zwalniający może stwarzać zagrożenie oraz powodować uszkodzenie samochodów podczas przejazdu.

Progi zwalniające a przepisy ruchu drogowego

To gdzie i kiedy można zamontować próg zwalniający, określają konkretne przepisy. Jak się okazuje, instalacja tego rodzaju elementu bezpieczeństwa drogowego na danej ulicy może wynikać z inicjatywy samych mieszkańców. Jeśli więc zależy Ci na zmniejszeniu prędkości samochodów poruszających się na drodze przy Twoim domu, warto dowiedzieć się, co zrobić, aby się pojawiły się na niej progi zwalniające. O tym przeczytasz w artykule na naszym bloguProgi zwalniające – przepisy, które warto znać!

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło