Hurtownia drogowa

Znaczniki drogowe typu kocie oczka LED

Warto wiedzieć, że odblaski wykorzystują energię słoneczną w taki sposób, że promieniowanie słoneczne magazynowane jest w takim odblasku, aby po zmroku zostać zamienione na energię elektryczną i świecić aż do rana.

Nadzwyczaj proste.

Ciekawostką jest fakt, że aby tego typu elementy odblaskowe emitowały widoczne promieniowanie, nie musimy ich łączyć szeregowo. Nie ma konieczności montowania dodatkowego okablowania.

Można je ustawiać pojedynczo lub rozproszone i same doskonale się ładują. Ponad to produkty wyposażone są w specjalne akumulatory litowo-polimerowe, co zwiększa ich efektywność.

Odblaski, kocie oczka dostępne są w różnych kolorach. Na drodze najczęściej wykorzystywane są w kolorach białym oraz czerwonym. Z kolei w celach dekoracyjnych, przy deptakach, w centrach miast, często używane są odblaski w odcieniach m. in. zielonego oraz pomarańczowego, jak również żółtego i niebieskiego.

MONTAŻ

Podczas montażu, punktowe elementy odblaskowe na drodze umieszczane są głęboko w asfalcie, w tym celu nawiercane są specjalne otwory.

 

Taki sposób montażu nie ma wpływu na jakość jazdy samochodem po nawierzchni drogi z odblaskami.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło