Sygnalizacja tymczasowa

Sygnalizacja tymczasowa Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Tymczasowa sygnalizacja świetlna na drodze

Sygnalizacja tymczasowa to rozwiązanie stosowane na czas remontów i prac budowlanych wykonywanych na drodze i w jej obrębie. Dzięki niej możliwe jest zapewnienie np. ruchu wahadłowego na drodze, na której ruch może być prowadzony wyłącznie jednym pasem. Tym samym ograniczenia się również konieczności zatrudniania osoby odpowiedzialnej za sterowanie ruchem. Sygnalizacja świetlna wahadłowa to wygodne rozwiązanie, ze względu na jej działanie bez przerwy przez całą dobę. Fragment drogi oraz ruch pojazdów może być odpowiednio kontrolowany bez udziału człowieka.

Sygnalizacja tymczasowa – bezpieczeństwo w trakcie remontu dróg

Aby sygnalizacja tymczasowa stosowana do organizacji ruchu pojazdów na drodze była w pełni bezpieczna i niezawodna, powinna spełniać określone wymagania techniczne i prawne. Dlatego też jej zgodność z normami to istotny czynnik, na których należy zwrócić uwagę podczas jej zakupu. Nowoczesne modele najczęściej wyposażone są w światła LED, które są widoczne z oddali i wyraźnie ostrzegają kierowców o zmianie organizacji ruchu. Są to urządzenia bezprzewodowe, dlatego działają na akumulatorach, a sygnał przekazywany jest radiowo.

Szczegóły na temat działania tymczasowej sygnalizacji świetlnej możesz także znaleźć w artykule na naszym blogu: Światła ostrzegawcze

Cena sygnalizacji świetlnej tymczasowej jest zróżnicowana w zależności od konkretnych modeli, dlatego warto postawić na sprawdzonego producenta, aby mieć pewność jej niezawodności. W naszym sklepie znajdziesz m.in. komplety lamp do przyczep, tablice kierunkowe oraz lampy do tymczasowego sterowania ruchem na drodze. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby łatwo i szybko skompletować potrzebny sprzęt!

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń!

Pomożemy Ci dobrać asortyment do Twoich indywidualnych potrzeb.

Infolinia577 510 200