Znaki

Ogranicznik skrajni drogi

Ogranicznik skrajni drogi to element bezpieczeństwa ruchu drogowego służący do oznaczenia krawędzi drogi ograniczonej ze względu na występującą przeszkodę, np. w postaci ubytku w asfalcie lub ze względu na zwężenie pasa ruchu. Najczęściej można je zobaczyć podczas jazdy drogą, która jest aktualnie remontowana lub modernizowana. Ograniczniki skrajni drogi skutecznie zwracają uwagę kierowców na przeszkody na jezdni.

Postaw na skuteczne rozwiązania!

Ogranicznik skrajni drogi to znak oznaczony jako U-21. Wraz ze stabilną podstawą stanowi skuteczne rozwiązanie, które eliminuje ryzyko najechania samochodem na przeszkodę znajdującą się na drodze. Wyraźne biało-czerwone pasy pozwalają dostrzec je z dużej odległości. Modele dostępne w naszej ofercie są również wyposażone w dodatkowe akcesoria, np. lampy ostrzegawcze umieszczone w ich górnej części. Dzięki temu jeszcze skuteczniej ostrzegają uczestników ruchu o przeszkodzie znajdującej się na drodze. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza po zmroku, kiedy widoczność jest mocno ograniczona. Ograniczniki skrajni w naszym asortymencie są również wytrzymałe i odporne na złamania. Po najechaniu na nie przez samochód powracają do pierwotnej pozycji. Możesz je wybrać wraz z zestawem, w skład którego wchodzi m.in. stabilna podstawa, lampa ostrzegawcza i bateria.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie problemów z wyborem odpowiedniego znaku, do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami!

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło