Odbojniki

Piankowe odbojniki

Odbojniki piankowe z taśmą samoprzylepną to skuteczny sposób na ochronę różnego typu powierzchni przed przypadkowym uszkodzeniem lub zarysowaniem. Stosowane są one również w celu zabezpieczenia ostrych krawędzi czy wystających elementów. Jest to rozwiązanie wykorzystywane szczególnie w garażach, na parkingach, w halach magazynowych czy produkcyjnych. Możliwości ich zastosowania są nieograniczone. Dostępność odbojników w różnych wariantach i wymiarach ułatwia wybór i sprawia, że zabezpieczenie wybranego miejsca jest proste i szybkie. Odbojniki z pianki wraz z pasem taśmy samoprzylepnej można zamontować bez dodatkowych narzędzi.

O tym, w jaki sposób skutecznie zabezpieczyć ściany w garażu i tym samym zadbać o karoserię samochodu dowiesz się z naszego bloga. Przeczytaj: Jakie zabezpieczenie ścian w garażu warto zamontować, aby ochronić swój samochód przed uszkodzeniami?

Uniwersalne odbojniki gumowe o szerokim zastosowaniu

Odbojniki gumowe w naszym sklepie to szereg produktów, które wykorzystasz w garażu, różnego typu halach czy wszelkich miejscach, które wymagają ochrony ścian, pojazdów lub pozostałych powierzchni przed zarysowaniem. Znajdziesz tu m.in. okrągłe profile ochronne, odbojniki ścienne, odbojniki narożne, ochronę filarów czy odbojnice przemysłowe ramowe i listwowe. Każdy z produktów ma funkcjonalne zastosowanie w obiektach firmowych i prywatnych. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, a w przypadku wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego odbojnika, do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistą!

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło