Taśma ostrzegawcza

Taśmy ostrzegawcze – skuteczne zabezpieczenie niebezpiecznych miejsc

Taśmy ostrzegawcze to łatwy sposób na zabezpieczenie konkretnego obszaru, który może być potencjalnie niebezpieczny dla użytkowników dróg, chodników lub innych przestrzeni przeznaczonych do użytku. Naprzemienne kolorystycznie biało-czerwone i żółto-czarne pasy wyraźnie zaznaczą odseparowany obszar, skutecznie ostrzegając kierowców i pieszych oraz innych użytkowników drogi o zagrożeniu. Można je wykorzystać jako zabezpieczenie elementów stałych lub ruchomych, wytyczenia ciągu komunikacyjnego, a także ogrodzenia przeszkód wynikających z prowadzonych prac budowlanych czy remontów. Szerokie zastosowanie taśm ostrzegawczych sprawia, że możliwość ich wykorzystania są praktycznie nieograniczone. Sprawdzą się podczas prac budowlanych, na terenie wydarzeń masowych, w halach produkcyjnych oraz wielu innych miejscach, które wymagają wyłączenia konkretnego terenu z użytku. Dlaczego warto je używać?

  • Nie wymagają dodatkowych narzędzi do montażu

  • Są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne

  • Skutecznie zabezpieczają wybrany obszar

  • Można je szybko i łatwo zastosować w dowolnym miejscu

  • Mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Taśmy ostrzegawcze i ich uniwersalne zastosowanie

Taśmy biało-czerwone oraz żółto-czarne to uniwersalne akcesoria, dzięki którym szybko zabezpieczysz różnego rodzaju miejsca na drodze i nie tylko. Taśmy ostrzegawcze biało-czerwone stosowane są zwykle do odgrodzenia miejsc niebezpiecznych, natomiast taśmy w kolorze żółto-czarnym używa się do oznaczania np. schodów i pozostałych miejsc, w których wymagana jest szczególna ostrożność. W naszej ofercie znajdziesz praktyczne taśmy o różnej długości, dzięki czemu wykorzystasz je do zabezpieczenia dowolnego miejsca. Poszczególne modele posiadają również podajnik, który umożliwia wygodne użytkowanie taśmy. Są one wytrzymałe, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, w tym działanie wody.

Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu, a w przypadku pytań do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą dokonać właściwego wyboru.

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub zrestartuj hasło