Bariery

Bariery W tej kategorii nie ma produktów.

Zastosowanie barier ochronnych dla zwiększenia bezpieczeństwa

Barierki ochronne służą zwiększeniu bezpieczeństwa kierowców, pieszych oraz pozostałych uczestników ruchu. Ich umieszczenie na drodze jest koniecznie szczególnie wtedy, gdy na danym odcinku drogi znajdują się potencjalnie niebezpieczne miejsca. Jest to zwykle widoczne podczas robót czy remontów drogowych. Na czas prac budowlanych bariera tymczasowa jest w stanie skutecznie ostrzec i ochronić uczestników ruchu przed potencjalnym zagrożeniem, np. wykopami, otwartymi studzienkami czy skarpami. Bariery ochronne stosowane są również po to, by ostrzec pieszych czy rowerzystów poruszających się po chodniku. Bariery drogowe są często wykorzystywane do wytyczenia tymczasowego pasa ruchu dla samochodów i pieszych. Alternatywnym zastosowaniem barier tymczasowych jest również wytyczanie obszarów dla uczestników masowych imprez oraz różnego rodzaju eventów. Dzięki nim organizatorzy mogą zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas wydarzenia.

Bariery tymczasowe – skuteczne ostrzeganie i ochrona na drodze

Bariery tymczasowe skutecznie zwiększają bezpieczeństwo na drodze. Biało-czerwone pasy odblaskowe umieszczone na ich powierzchni w odpowiedni sposób sygnalizują i ostrzegają uczestników ruchu o przeszkodach znajdujących się w pobliżu. Konstrukcja drogowych barier tymczasowych jest również przemyślana pod kątem uzupełniania ich o dodatkowe wyposażenie. Mogą to być np. lampy ostrzegawcze, które dodatkowo wzmocnią widoczność bariery sygnałem świetlnym. Bariery ochronne stosowane tymczasowo są lekkie, dlatego można je z łatwością przenosić w wybrane miejsce. Możliwości ich dowolnego łączenia umożliwia sprawne wytyczenie i separację uczestników ruchu od miejsc potencjalnie niebezpiecznych.

Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu barier ochronnych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym doradcą, aby poznać szczegóły dotyczące produktów oraz skorzystać z naszych porad.

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń!

Pomożemy Ci dobrać asortyment do Twoich indywidualnych potrzeb.

Infolinia577 510 200